W Warszawie trwają poszukiwania 90-letniego Władysława Pietrasika, który zaginął 23 marca 2026 roku. Policja apeluje do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego losów, o kontakt. Z uwagi na wiek oraz problemy zdrowotne zaginionego, rośnie pilność akcji poszukiwawczej. Władysław Pietrasik ostatni raz był widziany w swoim miejscu zamieszkania przy ul. Odkrytej.
Według informacji przekazanych przez policję, mężczyzna opuścił swój dom około godziny 14:00, korzystając z ciemnogranatowego Forda Focusa o numerach rejestracyjnych WA 47278. Po tym czasie nie nawiązał kontaktu z rodziną, co zaniepokoiło bliskich oraz organy ścigania. Władysław Pietrasik posiada charakterystyczne cechy, które mogą pomóc w jego identyfikacji, w tym wzrost około 175 cm, normalną budowę ciała oraz zielone oczy. W dniu zaginięcia miał na sobie ocieplaną koszulę w wielokolorową kratę oraz szare dresy.
Policja podkreśla, że każda informacja dotycząca miejsc pobytu zaginionego może być kluczowa dla odnalezienia Władysława Pietrasika. Wszyscy, którzy mogą pomóc w poszukiwaniach, proszeni są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji w Białołęce pod numerami telefonów 47 723 51 30, 47 723 51 31, lub z policjantami prowadzącymi sprawę pod numerem 47 72-35-236. Można również zgłosić się do najbliższej jednostki policji.
Źródło: Policja Warszawa
Oceń: Poszukiwania 90-letniego Władysława Pietrasika w Warszawie
Zobacz Także


