Jakość Powietrza Warszawa

Witaj w naszym raporcie dotyczącym jakości powietrza w Warszawie! Tutaj znajdziesz informacje na temat aktualnego stanu zanieczyszczenia powietrza w czasie rzeczywistym. Poniżej prezentujemy najnowsze wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2.

Nasz raport nie tylko przedstawia bieżące stężenia zanieczyszczeń, ale także zawiera prognozy zanieczyszczenia dla miejscowości Warszawa oraz dane historyczne. Dzięki temu możesz śledzić zmiany w czystości powietrza i lepiej chronić swoje zdrowie.

Nasze raporty są aktualizowane na żywo, co oznacza, że możesz na bieżąco oceniać stan powietrza i podejmować odpowiednie środki. Zachęcamy do zapoznania się z interaktywnym raportem poniżej, aby dowiedzieć się więcej i zadbać o swoje zdrowie!


Stan Jakości Powietrza w Warszawie dzisiaj

Informacje ze stacji pomiarowych w Warszawie potwierdzają dzisiaj bardzo dobrą jakość powietrza. Stężenie szkodliwych substancji, w tym pyłu i dwutlenku siarki, jest na bardzo niskim poziomie, co sprzyja ochronie środowiska i zdrowiu ludzi.

Smog Warszawa (13.04.2024) - zalecenia

Obecna jakość powietrza w Warszawie jest wyjątkowo dobra, dlatego zachęcamy do aktywności na świeżym powietrzu. Otwarte okna pozwolą wypełnić mieszkania czystym powietrzem.